poniedziałek, 22 lutego 2016

DIY: Grupowe Tutoriale - tkaniny wodoodporne i tapicerskie

Kochani,

Wspominałam już w poprzednim poście, że założyłam grupę na Facebooku w której rozmawiamy na temat materiałów tapicerskich i poliestrowych, które można kupić w PPHomeDecor.pl. W grupie nie tylko zadajemy pytania, ale również chwalimy się swoimi dziełami. Dziś postanowiłam wprowadzić nową zabawę. Już piszę jaką, bo osoby, które jeszcze nie należą do grupy też mogą dołączyć i wziąć w niej udział. 


 W związku z tym, że tkaniny, które sprzedaję są nowością dla wielu i zastanawiacie się jak coś z nich uszyć, to wymyśliłam, że raz na dwa tygodnie będę ogłaszała w grupie nabór pomysłów na tutoriale DIY, które Wy będziecie mogli przygotować, a ja będę dostarczała Wam materiały w gratisie. Od czasu do czasu ja zaproponuję też jakąś rzecz i z osób chętnych zrobimy losowanie. 

W ten sposób pomagamy sobie wzajemnie, a dodatkowo możecie pokazać swoje umiejętności. To też świetny sposób na reklamę bloga czy firmy :)

Zasady są proste:
  1. Ogłaszam nabór pomysłów lub proponuję tutek.
  2. Wybieram najciekawszy w danym naborze (Wy też będziecie mogli głosować, to pomoże mi w wyborze),
  3. Ustalamy szczegóły na priv,
  4. Wysyłam materiał,
  5. Czekam na tutek (może być wykonany w formie zdjęć lub jak ktoś chce, w formie filmiku),
  6. Publikuję go w grupie, na blogu i na FB - Carolina's DIY Home, oczywiście z pełnym opisem kto zrobił dany tutek i linkami do Waszych blogów czy funpage'a.

Jeśli podoba Wam się pomysł to po pierwsze zapraszam do grupy Tkaniny Poliestrowe i Tapicerskie i czekam na Wasze pomysły pod tym najświeższym ogłoszeniem. 

P.S. Można zgłaszać się w ramach promocji Waszych firm lub blogów, jeśli wykorzystujecie takie materiały.

Zapraszam!
  
Karolina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz