wtorek, 7 stycznia 2014

Drugie życie starych ubrań

Witam ciepło i słonecznie, bo taki był dziś piękny dzień :)

Miałam dużo czasu po Świętach na dokończenie i rozpoczęcie projektów, które zaplanowałam na najbliższy czas. W ostatni weekend udało mi się uszyć trzy ozdobne poduchy. 

Przy przeprowadzce przeglądaliśmy ubrania i znalazłam kilka, którym mogę dać jeszcze drugie życie. Zaczęłam od starych koszul i jeszcze starszego golfu. Już od dawna planowałam coś takiego zrobić, wreszcie się udało. 

Poduchy z koszul mają wąsy, na które mam ostatnio straszną fazę. Poducha ze swetra ma natomiast przyszyte guziki, które kiedyś moja mama znalazła w lesie, na terenach gdzie kiedyś mieszkali ludzie :) Czyli pełen recycling, to co lubię.

Dodatkowo jeszcze uszyłam wypełnienie do poduch ze starego prześcieradła i resztek wypełniacza, który zalegały gdzieś w kartonie.

A oto efekty!

 


  


Jak zawsze czekam na Wasze opinie i komentarze :)

Pozdrawiam, 

Karolina

8 komentarzy:

 1. Bardzo fajowe poduchy :) Oj mnie ostatnio też wąsy kręcą, a do tej poduchy z golfa to bym się chętnie przytuliła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wąsy to w tym roku będą hitem w moim domu, wszyscy się o tym przekonają :) zaczynam je kolekcjonować :)

   Usuń
 2. Mój faworyt - poducha ze swetra, do ktorej sama tez sie przymierzam. Tylko nie mam odpowiedniego swetra :) a dobrze sie szyje na maszynie taki sweter?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu Ewa, bardzo prosto, bo zszywasz go właściwie bez cięcia i rozprówania. Jest też o tyle fajnie, że nie musi być super idealnie. I gdybym tylko miała więcej takich golfów to bym zaraz poprzerabiała :)

   Usuń
 3. Pełny recykling po prostu rewelacja!

  OdpowiedzUsuń