wtorek, 20 października 2015

Home Decor: Koniczynka marokańska

Witam Was Kochani,

Dawno nic nie pisałam tutaj, ale nie ukrywam, mam sporo pracy. Tak jak pisałam wcześniej, postanowiłam wprowadzić zmiany i przenieść pufy na osobny fanpage. Pufy prezentuję na Pufy&Poduchy Home Decor, a konto Sfilcowanej Krainy na Facebooku ma teraz nową nazwę Carolina's DIY Home. Zmieniła się tylko nazwa, bo tematyka pozostanie taka jaka była, czyli domowe tutoriale i inspiracje. Będę Was zarażać moimi pomysłami na szycie i wykonywanie różnych rzeczy samodzielnie.  

Dziś chciałabym pokazać Wam moje wnętrza, ale w delikatnie odmienionym klimacie, klimacie marokańskim. Szyłam ostatnio cały zastaw dekoracyjny pewnej Pani Kasi i była to dla mnie wielka przyjemność, bo dzięki temu mogłam kompleksowo pomóc w urządzaniu jej wnętrza. Mam nadzieję, że będę miała okazję pokazać Wam je wkrótce. 

Zasłony, poduszki dekoracyjne i poduszki do jadalni dla najmłodszych domowników zostały uszyte z grubej bawełny dekoracyjnej, Home Decor. Idealnie nadaje się na takie dekoracje. W zestawie był jeszcze materac na ławeczkę, do przedpokoju.

A oto jak tekstylia prezentują się u mnie w salonie i jadalni. Mi bardzo się podoba, zdecydowanie jest przytulniej, niż z czarnymi zasłonami :) Może czas na zmiany ;)


 

 

Zasłony i poduszki dekoracyjne to nic zaskakującego, ale poduszki na krzesła w jadalni dla dzieci to coś nowego, przynajmniej dla mnie. Ich wypełnienie to średnio-twarda gąbka tapicerska. Dzięki takim poduszkom dzieci mogą wygodnie siedzieć i bez problemu sięgają do talerzy :) Sama uszyję takie moim łobuzom. 
Mam nadzieję, że Was zainspirowałam i może ktoś odważy się na koniczynkę marokańską w swoim wnętrzu. Jestem też pewna, że tym, którzy zastanawiają się nad tym motywem pomogłam w podjęciu ostatecznej decyzji.

Pozdrawiam Was bardzo cieplutko. Cieszę się, że mnie odwiedzacie i, że Was inspiruję. 

Karolina 

1 komentarz:

  1. Super ! Bardzo mi się podoba ten motyw. Ślicznie ten zestaw komponuje się w Twoim salonie :)

    OdpowiedzUsuń