wtorek, 13 stycznia 2015

Etui z filcu, z aplikacją Angry Birds

Dzień dobry :)

Gdyby ktoś się o mnie martwił i zastanawiał gdzie się podziałam to uspokajam, że jestem i mam się dobrze. Mam teraz bardzo pracowity okres. Cały czas jestem w domu z młodszym synkiem, który zaczyna raczkować, więc muszę mieć oczy dookoła głowy. Do tego postanowiliśmy z moim A. ostatecznie zakończyć wykańczanie mieszkania i chyba coś w tym jest, że wykańczanie potrafi wykończyć człowieka, bo końca nie widać :) A, żeby jeszcze było mało to zarejestrowałam Pufy&Poduchy w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości, więc mam różne sprawy do załatwienia. Sterta poduch jest gotowa do wypchania, kilka już wypchanych, ale dziś muszę je zszyć i myślę, że jutro będzie pierwsza ważna prezentacja :D A jeszcze ile do uszycia...brakuje mi rąk do pracy i czasu oczywiście, ale najważniejsze, że idzie do przodu :)

Dziś natomiast chciałabym pokazać Wam etui z filcu, na tablet, który szyłam dla syna kuzynki. Zostałam poproszona o naszycie aplikacji z Angry Birds. Zrobiłam go z resztek tkanin po moich poduchach i powiem szczerze, że tkanina tapicerska sprawdza się świetnie na takie aplikacje czy wykończenie filcu.
Kiedyś już szyłam takie etui dla kuzynki i miałam okazję zobaczyć jak wygląda teraz, po wielu miesiącach użytkowania i powiem Wam, że wygląda bardzo dobrze. Spokojnie mogę polecić filc od tego sprzedawcy. Link do konta na allegro znajdziecie po prawej stronie bloga. 

Życzę Wam udanego dnia i do, mam nadzieję jutra :D

Pozdrawiam,

Karolina

2 komentarze: