poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Pufy&Poduchy: Kolorowe pufy z zamkiem.

Witam ponownie,

Tak jak obiecywałam mam dziś dla Was kolejny post ze zdjęciami nowych puf, modeli ze ściąganymi poszewkami, które oczywiście można prać. Ucieszyło to wielu, kiedy prezentowałam je na targach, ale ja również jestem szczęśliwa z tego powodu, bo teraz będę mogła szyć również poszewki z motywami świątecznymi...wiecie, renifery, zimowe gwiazdki, kurczaczki itp. Wy natomiast będziecie mogli w łatwy i szybki sposób zmieniać wygląd swojego wnętrza :)

Poszewki można prac w 30 stopniach, również filc, który jest na spodzie. Szczerze mówiąc filc prałam w pralce nawet w 40 stopniach i w zasadzie nic się stało. Podobnie z tkaniną, zalewałam ją nawet wrzącą wodą i nie farbowała i nie kurzyła się. Oczywiście lepiej trzymać się zaleceń producenta. Tkaninę można też czyścić ręcznie wodą z mydłem, ale przy większych zabrudzeniach wrzucamy do pralki i po kłopocie :)

 


Do wyboru jest oczywiście więcej kolorów i wzorów. Jeszcze dziś postaram się wrzucić część w zakładkę "Jak zamówić pufę?". Pogoda niestety nie sprzyja zdjęciom, ale postaram się :)

Pozdrawiam raz jeszcze,
 
Karolina

3 komentarze:

  1. Świetny pomysł! Czekam z niecierpliwością na barcelonę:) Pozdrawiam, Dorota

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo Doroto :) Postaram się jak najszybciej ją uszyć. A jaką? Kwadratową, czy okrągłą? Mogę też podać już cenę. Będzie droższa trochę, bo sam materiał jest drogi. Wkrótce dam info w zakładce "ceny". Pozdrawiam :)

      Usuń