wtorek, 19 maja 2015

Pufy&Poduchy: Poducho-Materacyk 10 cm

Dzień dobry Kochani!

Zawsze się cieszę gdy mogę Wam zaprezentować coś nowego. Ostatnio mam sporo pracy i nie mam czasu, by skrobnąć coś do Was i pokazać nowe pufki czy materacyki. Tak jak wspominałam, mam trochę zaległości w prezentacjach nowości :) 

Dziś mam dla Was kolejny Poducho-materacyk, który powędrował do Pani Ewy i zamieszkał w przedpokoju. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła pokazać Wam jak się prezentuje. Zanim to nastąpi mam kilka zdjęć, które zrobiłam ja. Były robione w nocy, zaraz po skończonym pikowaniu, więc wybaczcie sztuczne światło. Ja zaprezentuję go Wam w takiej formie, bo poducha może sprawdzić się idealnie na podłodze w kąciku pokoju, gdzie można sobie usiąść i np. poczytać książkę. 

Jest oczywiście jeszcze wiele miejsc gdzie mogłaby być wykorzystana, np. na meblach z palet. Jestem w trakcie robienia takiej na swoją paletę, ale czekam na materiały, które niestety mają opóźnienie. Gąbka wycięta, watolina czeka także jeszcze tylko wyszlifować paletę, pomalować ją, uszyć pufę....i już. Jakie to proste...tylko kiedy ja to zrobię?? Sama nie wiem, bo najważniejsze są Wasze zamówienia :D

A oto kilka ujęć poduchy. 


Materacyk uszyty jest z Alkantary. W środku jest średnio-twarda, bardzo dobrej jakości gąbką (w całości) oraz watolina tapicerska. Guziki powleczone taką samą tkaniną. Pamiętajcie, że wielkość, kolor, tkanina czy ilość i ułożenie guziczków jest na zamówienie. Możliwe jest również uszycie poduchy z Sawany drukowanej, a poszewka może być z zamkiem, z możliwością ściągania do prania. Zapraszam!

Pozdrawiam,
Karolina

2 komentarze:

 1. Super jest ten poducho materacyk
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń