czwartek, 3 września 2015

Plecaczek dla przedszkolaka II

Dzień dobry we wrześniu :)

Czas chyba zakładać kolejny biznes ;) Torebki, plecaki to kolejne rzeczy, które całkiem dobrze mi wychodzą, tak skromnie pisząc. Nieskromnie, nie wiem jak torebki, ale plecaki są super. Pierwszy plecaczek uszyłam dla mojego Maksika do przedszkola i na wakacje. Maksio go uwielbia. Cieszy mnie bardzo, że spodobał się Wam tak bardzo, że dostałam zamówienie na kolejny. Z wielką przyjemnością szyję dla innych dzieciaków. 

Niby plecaków jest tak dużo, ale jak zaczniemy szukać to okazuje się, że nie ma takiego, który podoba się nam w 100%, a co najważniejsze naszemu dziecku. W tym przypadku macie pewność, że plecak jest kolorystycznie i tematycznie dopasowany do Waszych wyobrażeń. 

Nowy, który dziś prezentuję będzie nosił mały Dominik. Jest miłośnikiem traktorów, stąd ta aplikacja. Jego mama jest bardzo szczęśliwa, że mogła spełnić jego marzenie. Ja cieszę, że bardzo, że się do tego przyczyniłam :)

Tkanina z której szyję plecaki to ta sama tapicerska z której powstają pufy, wnętrze to tkanina wodoodporna. W środku oraz na boku plecaka są dodatkowe kieszonki. Plecak zapinany za zamek, ma regulowane paski oraz uszko do powieszenia na haczyku w przedszkolu. Plecak zachowuje swój kształt dzięki wzmocnionej konstrukcji. Spód plecaka jest usztywniony i uszyty z ekoskóry. Aplikacja na zamówienie. Plecak może być podpisany. Mam możliwość wyhaftowania imienia dziecka na wewnętrznej stronie paska.

Kilka zdjęć plecaczka z traktorkiem poniżej, a zdjęcia plecaka Maksia tutaj.

Uśmiech numer 8, tylko na zamówienie. Płatność w ciastkach :D

Jeśli jesteście zainteresowani plecaczkiem to zapraszam. Plecak jest szyty na zamówienie, jest oryginalny, a aplikacja taka jaką dziecko zapragnie.  

Cena 159 zł za sztukę. 

Pozdrawiam,
Karolina

2 komentarze: