piątek, 14 listopada 2014

Marynarska Pufa-Poducha z kotwicą

Cześć Kochani!

A ja dziś tak wieczorem :) Starszak siedział w domu, zdrowieje i mógł zostać znowu moim modelem. Dlatego też dopiero teraz udało mi się wrzucić fotki, które rano zrobiłam.

Po dłuższej, pracowitej przerwie mam dla Was nową Pufę-Poduchę. Tym razem w klimacie marynarskim. Jest troszkę inna od wewnątrz, bo postanowiłam zmienić wypełnienie, dzięki któremu poduchy będą jeszcze bardziej sprężyste. Zmiana nastąpiła po konsultacji z profesjonalistą, specjalizującym się w kwestii wypełnień czyli z tapicerem.

Jestem więc w trakcie wypełniania innych poduch, tych na zamówienie lub do sklepu. Cieszę się bardzo, że moje poduchy przypadły Wam do gustu i mam nadzieję, że będę miała okazję spełnić jeszcze więcej Waszych życzeń. 

Jedynym minusem jest to ;), że nie mam czasu na inne projekty, które czekają na liście np. pościel dla malucha, kalendarz adwentowy, torebka z filcu (miała być na jesień), poduchy do sypialni, o pledzie na łóżko już nie wspomnę, bo boję się, że nigdy go nie uszyję :D. Mam też masę pomysłów na poduchy np. jeansową, z kolorowych trójkątów i wiele innych. Cieszę się jednocześnie, że ten brak czasu wynika z tego, że mogę uszyć coś dla Was i jednocześnie wiem, że na resztę "uszytków" przyjdzie pora. Poczekacie? :D

No, ale nie zanudzam tylko pokazują poduchę :) Oto ona!     

Rozmiar: 50 cm średnicy, 15 cm wysokości.
Materiał:  Alkantra- Antara (próbnik kolorów
Kolor: BLUE GREY 3071, aplikacja CREAM 2010


 Model w odpowiedniej stylizacji :)

Oczywiście poducha jest dostępna od ręki. Pojawiła się też na DaWandzie, ale dla Was, gości Sfilcowanej Krainy cena jest zdecydowanie niższa. Proszę o kontakt mejlowy :)

Pozdrawiam weekendowo :)

Karolina

1 komentarz:

  1. Marynarska świetna :) A czas znajdzie się, gdy przyjdzie pora ;)

    OdpowiedzUsuń