poniedziałek, 3 listopada 2014

Filcowe Pleśniaczki dla Wydawnictwa Helion

Hej!

Powinnam napisać "Jak ja nie lubię poniedziałków", ale tak nie napiszę. Ja akurat lubię, bo siedząc w domu tylko z Olkiem mogę sobie tak rozplanować dzień, by napisać nowy post na blogu, przygotować wykroje, zrobić zdjęcia nowym projektom czy zrobić coś co mogę uszyć ręcznie. W weekend zawsze znajdą się inne rozrywki :)

Dziś chciałabym pokazać Wam co w zeszłym tygodniu udało mi się zrealizować. To bardzo oryginalny uszytek i jak na Sfilcowaną przystało, jest to coś z filcu. Pewnie zastanawiacie się co to za stworki. To jest Pleśniaczek, ludzik, który jest w logo grupy Pleśniaczek na Facebooku. Jest to funpage, który powstał, by pokazywać śmieszne zdjęcia pleśni jakie zostały wyhodowane w kubkach. Pewnie każdy z Was choć raz zapomniał umyć kubka przed weekendem, a po powrocie do pracy został zaatakowany przez wychodzącego z niego stwora :) Nie wiem w zasadzie dlaczego funpage nie działa już, bo ostatni wpis jest z lipca, ale mogę Was zaprosić na stronę autora Pleśniaczka --> www.zuchrysuje.pl

Zostałam poproszona przez wydawnictwo Helion o uszycie 20 takich stworków. Będzie to prezent dla najpopularniejszych blogerów, w ramach jakieś akcji wydawnictwa. Każdy pleśniaczek będzie miał swój domek czyli kubek z napisem "I love coffee" :) O taki:

Może za jakiś czas uda mi się pokazać Wam Pleśniaki już u swoich właścicieli :)
A oto moja sesja Pleśniaczków :)I jak Wam się podoba? Zanim uszyłam całą armię, wcześniej powstał też prototyp, który wyjątkowo przypadł go gustu Olkowi. Idealnie wpasowuje mu się w małą łapkę :)

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia. 

Karolina :)


 

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Dzięki :) Ja byłam bardzo zaskoczona, ale i zadowolona jak dowiedziałam się co mam uszyć :D

      Usuń