piątek, 28 listopada 2014

Pufy-Poduchy: "Ni to szary ni to niebieski" z gwiazdą

Witam Was weekendowo.

We mnie już budzi się świąteczny duch, ale Pufy-Poduchy powodują, że nie mogę jeszcze "wyżyć się" i stworzyć lub uszyć coś świątecznego. Ale dziś będzie szycie i malowanie czegoś co sobie obiecałam i zrobię to choćbym miała nie spać w nocy ;) Prezentacja w swoim czasie...postaram się w poniedziałek.

Powiem Wam szczerze, że Pufy-Poduchy teraz są na pierwszym miejscu i cieszy mnie to bardzo, bo chcę szyć je dla Was. Każda poducha to nie tylko kawałek materiału i wnętrze, ale i moja cierpliwa i dokładna praca. Każda Pufka jest dla mnie ważna, nawet jak szyję taką samą kolejny raz. No, ale koniec tego uzewnętrzniania się i czas na prezentację kolejnego koloru. Jak to opisała właścicielka, jest to "Ni to szary, ni to niebieski". Świetnie pasuje do granatu. Nawet z moim pledem fajnie się komponuje :)

Zobaczcie sami.

Rozmiar: 50 cm średnicy, 15 cm wysokości.
Materiał:  Alkantra- Antara (próbnik kolorów
Kolor: BLUE GREY 3071, aplikacja CREAM 2010

No i co tu dużo pisać? Może jeszcze w Sfilcowanej Krainie nie ma tyle gwiazd co na niebie, ale to już niedługo :) 

Pozdrawiam, udanego weekendu :)

Karolina

4 komentarze:

 1. Ale wielka :) Ciekawe teraz czy ta gwiazda nie będzie się brudziła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jolu, dobrze, że zwracasz na to uwagę. Nie jesteś pierwsza, która pyta o to. Zatem, Pufy-Poduchy szyję tylko z tkanin tapicerskich. Charakteryzują się tym, że bez problemu można je czyścić. Wystarczy woda z mydłem przy większych zabrudzeniach. Dodatkowo materiały są impregnowane co daje im dodatkową ochronę przed zabrudzeniami i są również wodoodporne. Fakt, gwiazda jest jasna, więc szybciej będzie na niej widać zabrudzenia, ale wtedy można ją poprostu wyczyścić i po kłopocie :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Cześć Kochana :) Nie wiem czy będziesz z tego zadowolona ale nominowałam Cię do Liebster blog Award. Szczegóły znajdziesz tutaj: http://bauagany.blogspot.com/2014/12/aga-i-liebster-blog-award.html#more. Jeśli jednak nie masz chęci na tą zabawę - ja się nie obrażę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agnieszko, dziękuję. Już kiedyś byłam nominowana. Nie lubię tych łańcuszków, szczerze mówiąc :) Pozdrawiam :)

   Usuń