wtorek, 3 lutego 2015

Pufy&Poduchy: Czarne esy-floresy

Witam słonecznie,

Dziś w Warszawie bardzo ładny dzionek, który pozytywnie nastraja do działania. Dziś od rana robiłam zdjęcia i szykowałam dla Was ten post. Po drodze jeszcze przygotowałam druk próbny nowych tkanin na Pufy. Jak tylko na drukarni zatwierdzą mi wzory to pokażę Wam jakie będą do wyboru. Już się nie mogę doczekać.

Kolejna ważna informacja dla Was to to, że Pufy pojawiły się w sklepie KiddyFave.com. Można tam zamawiać, a przy okazji poszukać innych świetnych akcesoriów do pokoju dziecięcego czy młodzieżowego. Jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na początek trzy wzory są tam dostępne, ale tak jak wspomniałam wcześniej wkrótce będzie ich więcej. Poniżej zrzut ekranu jak pufy prezentują się w sklepie. Zapraszam również na Fanpage sklepu. Warto zapisać sobie ten sklep w ulubionych.A teraz czas na prezentację nowości :) Ta pufa też pewnie powędruje do sklepu, ale można też zamawiać u mnie. Te, które widzicie są dostępne od ręki. Jest sporo zdjęć, ale to wszystko dla Was byście jeszcze lepiej mogli dostrzec wszelkie szczegóły a także jak taka pufa pasuje we wnętrzu. Nie tylko jest wygodna i bardzo przydatna, ale dodaje salonowi wyjątkowego klimatu. 

Pufa uszyta również z tkaniny Neo-Nowa Sawana, ale jest to wersja drukowana, z wzorem. Wypchana ręcznie elastyczną gąbką tapicerską, dzięki czemu jest miękka, wygodna, ale nie zapada się. Kształt podczas użytkowania zmienia się nieznacznie. Zobaczcie sami jak wyglądają :) Oczywiście zapraszam Was do zakładki "Jak zamówić pufę" w której to znajdziecie dostępne tkaniny i kolory, a także ceny. Przy okazji chciałabym poinformować Was, że te ceny, które prezentuję na blogu są cenami wstępnymi, promocyjnymi, specjalnie na początek. Jeszcze pewnie to potrwa, ale później będzie sklep internetowy w którym będzie można kupić pufy,a co najważniejsze skomponować swój własny model. Dzięki temu, będziecie mogli w szybki sposób zamówić swoją wymarzoną pufę.

Pozdrawiam Was cieplutko i zapraszam jutro. Będą kolejne świetne pufy.

Karolina

2 komentarze: