niedziela, 22 lutego 2015

Pufy&Poduchy na Wrocławskim spotkaniu Wenusjanek

Dzień dobry w niedziele,

Mam dziś dla Was mały komunikat. Jeśli wśród odwiedzających mojego bloga są kobiety z Wrocławia i okolic to w imieniu organizatorek, chciałabym zaprosić Was na V Konferencję Wenusjanek, która odbędzie się 25 lutego, o godzinie 18:00 w Hotelu Sofitel. "Wenusjanki" to spotkania skierowane do kobiet biznesu, które mają już ugruntowaną pozycję, jak i dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę. To doskonała okazja na nawiązanie kontaktów, ale również zdobycia wiedzy przydatnej do prowadzenia biznesu.  

Więcej informacji znajdziecie na stronie Wenusjanek. Zapraszam!

Pufy&Poduchy znalazły się w gronie partnerów, a 3 pufy powędrowały do puli nagród, które będzie można wygrać podczas losowaniu wizytówek :) Oprócz tego Pufy&Poduchy będą zaprezentowane wszystkim zgromadzonym. Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że na warszawskiej edycji będę mogła reklamować je osobiście.

  
Na tę specjalną okazję przygotowałam też foldery informacyjne dla uczestniczek Konferencji, dzięki którym będą mogły trafić na bloga czy funpage. Wam prezentuję wersję elektroniczną folderu.Zanim będę miała okazję osobiście pojawić się na warszawskiej edycji postanowiłam też napisać kilka słów nie tylko na temat puf, ale i o sobie. W końcu dopiero zaczynam to wypada się przedstawić :) Mam nadzieję, że zostanie to miło odebrane i Wenusjanki odwiedzą Sfilcowaną Krainę.

Życzę Wam udanej niedzieli, a ja idę szyć :) Pozdrawiam.

Karolina

1 komentarz:

  1. Bardzo fajna nazwa zgrupowania. Konkretnie trafia w grupę docelową. Kobiety powinny się jednoczyć w przeciwieństwie do facetów, którzy uwielbiają ze sobą konkurować. Pufy musiały spodobać się widowni, są śliczne :)

    OdpowiedzUsuń