piątek, 12 grudnia 2014

Pufy-Poduchy: Brzoskwiniowy czy też złoty?

Dzień dobry wszystkim :)

Mam dla Was kilka niespodzianek, ale nie mogę ich zdradzić wszystkich na raz. Krok po kroczku i dowiecie się wszystkiego. Wynikiem tego planowania jest fakt, że jestem tak zarobiona, że nawet nie mam czasu na intensywne blogowanie. Szyję sporo i jeszcze inne obowiązki domowe. Czasami chciałabym już pracować pełną parą, ale nie zapominajmy, że jestem jeszcze na urlopie macierzyńskim...urlopie? Bardzo pracowity ten urlop, ale daję radę. Im więcej obowiązków i pomysłów tym jestem lepiej zorganizowana. Też tak macie? Podobno mamy są mistrzyniami w takim funkcjonowaniu. Nie dziwię się, bo przecież trzeba o wszystko i o wszystkich zadbać :)

A dziś mam dla Was nowy kolor poduch. Takiego jeszcze nie było, więc jest prezentacja :) Pani Karolina chciała taki kolor, który jest delikatny i wpada w złoty. Poduchy zamieszkają w pokoju gdzie ten kolor ma pojawić się również na tapecie. Jestem bardzo ciekawa jak będą wyglądały w nowym wnętrzu. 

A teraz zapraszam do oglądania :)

Rozmiar: 50 cm średnicy, 15 cm wysokości.
Materiał:  Alkantra- Antara (próbnik kolorów
Kolor: PEACH 2069

I jak Wam się podoba nowy kolorek? W weekend postaram się pokazać Wam fajne kolorowe poduchy, które będą prezentem dla dwóch dziewczynek. 

Pozdrawiam Was cieplutko :)

Karolina

2 komentarze: