środa, 31 grudnia 2014

Podsumowanie roku 2014 i życzenia Noworoczne :)

Witam Was Kochani :)

Dla mnie to był bardzo długi weekend. Był dość zalatany, ale udało mi się trochę odpocząć i...wyzdrowieć :D Tak to jest właśnie, cały rok człowiek zdrowy, a jak ma więcej luzu to się musi coś przyczepić :)

Czy Wy też nie możecie uwierzyć, że to już ostatni dzień 2014 roku? To chyba idealny dzień na podsumowanie i ocenę tego co udało mi się zrobić. To również doskonały czas na noworoczne postanowienia. 

Dla mnie ten rok był bardzo intensywny, pracowity i pełen emocji, tych bardzo pozytywnych, ale również tych negatywnych. Na szczęście tych drugich było mniej. 
Zdecydowanie najpiękniejszym dniem tego roku był ten w którym narodził się mój drugi, bardzo wyczekiwany synek Aleksander. Czekając na niego udało mi się zrobić kilka przydatnych rzeczy np. organizer do łóżeczko, komplet minky z wąsami, wąsata girlanda czy obecnie bardzo często używany pled z jeansu


W tym roku udało mi się również urządzić pokoik mojego Maksika. Powstały do niego  girlandy, jedna z materiału, druga z filcu i poduchy dekoracyjne na łóżko. Pomalowaliśmy również ścianę w modny chevron


Były też elementy garderoby dla moich chłopaków. Czapka i eleganckie spodenki na Chrzciny dla Ola, a dla Maksa czapa i chustka z wąsami, spodnie piżamowe, komin oraz bardzo cieplutka bluza.


No, ale bezkonkurencyjnym zwycięzcą tego roku była Pufa-Poducha w różnych odsłonach :) Miałam okazję uszyć dla Was wiele ciekawych wzorów i dzięki Wam postanowiłam, że w nowym roku rozpocznę ich szycie na większą skalę. Już wiem, że będzie to jeszcze bardziej pracowity rok. Będzie się działo :) 


W związku z tym, że to już ostatni post w tym roku to chciałabym życzyć Wam, aby kolejny rok i każdy jego dzień wnosił do Waszego życia masę radości, zdrowia oraz pozytywnej energii do działania i tworzenia :) 

Jeśli mogę sobie też coś życzyć to chciałabym by udało mi się spełnić wszystkie moje cele i założenia na nowy rok, a najważniejsze by całej mojej rodzinie dopisało zdrowie, bo tylko oni są w stanie sprawić by realizacja marzeń była możliwa :)

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę szalonej nocy!

Karolina

1 komentarz: